Qeni me emrin Willie është një yll i vërtetë në rrjetin social TikTok, ku pronarja ndan çdo ditë momente qesharake të kafshës së saj të djallëzuar.

Në videon e fundit ajo ka treguar marrëdhënien e qenit me nënën e saj dhe videon e kanë parë 1.8 milion njerëz.

Gjyshja ia ndaloi Williet të ulej në divanin e shtëpisë së saj, por sapo ajo u largua, qeni gjeti rahatinë në mobilie.

Mirëpo, kur e kuptoi se ajo kishte vënë re atë që kishte bërë, ai menjëherë filloi të ikë dhe të leh ndërsa gjyshja filloi ta ndiqte rreth tavolinës. /Telegrafi/

@goodboywillard #bernesemountaindog #dogsofttiktok #foryoupage #foryou #dog #BeTheReasonVisa ♬ Mission Impossible Theme (Movie Trailer Mix) – Dominik Hauser