LAJMI I FUNDIT:

Gjuajtje me armë në pikën e pagesës në Zhelinë, plagosen dy vëllezër

Gjuajtje me armë në pikën e pagesës në Zhelinë, plagosen dy vëllezër

Mbrëmjen e djeshme në pikën pagesore në Zhelinë ka pasur gjuajtje me armë zjarri, nga ku janë plagosur dy vëllezër.

Reklama

MPB bën të ditur se janë marrë të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

“Më datë 04.03.2023, në SPB-Tetovë është raportuar se në ora 11:19 në pikën e pagesave në Zhelinë, J.A (40) nga Tetova, pas një debati të mëparshëm ka shtënë me armë zjarri në drejtim të A.K.(34) dhe vëllait të tij A.K. (32), gjatë së cilës të dy kanë pësuar lëndime. A.K. dhe A.K. janë transportuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” në Shkup për ndihmë mjekësore”, thonë mes tjerash nga MPB.

Në trend Lajme

Më shumë
Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Lajme
Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Lajme
Chollet inkurajon Vuçiqin që të ndihmojë në qetësimin e situatës në veri

Chollet inkurajon Vuçiqin që të ndihmojë në qetësimin e situatës në veri

Lajme
Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Kronika e Zezë
Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Donjeta Zeqiraj
Kurti: Janë identifikuar edhe 28 pjesëmarrës në protestat e dhunshme në veri

Kurti: Janë identifikuar edhe 28 pjesëmarrës në protestat e dhunshme në veri

Lajme
Kalo në kategori