LAJMI I FUNDIT:

Gjimnastja thyen të dy këmbët gjatë garës (Video, +18)

Gjimnastja thyen të dy këmbët gjatë garës (Video, +18)

Një gjimnaste nga Universitetit Auburn ka thyer të dy këmbët, pas një rrëzimi të tmerrshëm gjatë garës që po mbahej gjatë javës së kaluar.

Samantha Cerio po garonte në Baton Rouge Regional, kur derisa po bënte rrotullime u rrëzua dhe theu të dy këmbët, transmeton Telegrafi.


Në ato momente ajo ishte munduar të bëj rrotullime të dyfishta, kur u rrëzua dhe theu këmbët duke bërtitur me zë të lartë nga dhimbet që i ndjente.

“Mendoj se ajo është lënduar”, dëgjohet duke thënë një komentator derisa mjekët po vraponin për ta ndihmuar.

Sipas mjekëve ajo ka nxjerrë nga vendi gjunjët dhe ka thyer dy këmbët. E pas trajtimit në spital, Cerio ka shkruar në llogarinë e saj në Instagram se kjo ishte nata “finale e saj si gjimnaste”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u

Japonezi që shpenzoi 14 mijë euro për t'u "bërë" qen trondit sërish - tani tregon se në çfarë kafshë dëshiron të shndërrohet

Azia
Seanca e parlamentit francez u pezullua pasi deputeti valëviti flamurin palestinez

Seanca e parlamentit francez u pezullua pasi deputeti valëviti flamurin palestinez

Evropa
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
I janë premtuar 30 sosh, Zelensky viziton bazën belge ku qëndrojnë aeroplanët luftarakë F-16

I janë premtuar 30 sosh, Zelensky viziton bazën belge ku qëndrojnë aeroplanët luftarakë F-16

Evropa
Vera më e nxehtë ndonjëherë? Ekspertët zbulojnë se çfarë mund të ndodhë në Evropë në muajt e ardhshëm

Vera më e nxehtë ndonjëherë? Ekspertët zbulojnë se çfarë mund të ndodhë në Evropë në muajt e ardhshëm

Evropa
Burri nga Massachusetts që i mbijetoi sulmit të ariut rrëfen ‘takimin e dhunshëm’ me kafshën - tregon se çfarë i shpëtoi jetën

Burri nga Massachusetts që i mbijetoi sulmit të ariut rrëfen ‘takimin e dhunshëm’ me kafshën - tregon se çfarë i shpëtoi jetën

Amerika
Kalo në kategori