LAJMI I FUNDIT:

Gjeti kohën më të papërshtatshme, për të lëvizur ndërmjet dy shkëmbinjve (Video)

Gjeti kohën më të papërshtatshme, për të lëvizur ndërmjet dy shkëmbinjve (Video)

Akrobati i paemëruar, ka provuar të kalonte sipër dy shkëmbinjve në Nazare të Portugalisë, derisa deti ishte i trazuar dhe me valë të rrëmbyeshme.

Reklama

Për më keq, ai nuk kishte vendosur litar të tendosur, por një mjet tjetër që ishte më i lirë dhe vështirëson lëvizjen, transmeton Telegrafi.

Turistët që ndodheshin aty, filmuan një pjesë të lëvizjes së tij, kur përpiqet të mbajë balancën, por sërish bie.

Megjithëse me shumë vështirësi, akrobati ia ka dalë të dilte në cepin tjetër, pasi rrëzohej vazhdimisht shkaku i kushteve të papërshtatshme. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Amerikania me gjuhën e saj të ndarë shokon përdoruesit me mënyrën se si i ha 'shpagetat'

Interesante
Kalo në kategori