LAJMI I FUNDIT:

Gazetari kroat i RTL-së nuk mund të ndalet duke qeshur, kur përmend emrin e ish-kancelarit austriak Sebastian Kurz

Gazetari kroat i RTL-së nuk mund të ndalet duke qeshur, kur përmend emrin e ish-kancelarit austriak Sebastian Kurz

Prezantuesi i televizionit kroat RTL, Adrian De Vrgna nuk arriti të frenohet dhe shpërtheu në të qeshura, gjatë leximit të një lajmi për ish-kancelarin austriak Sebastian Kurz, ku më pas u kërkoi falje shikuesve.

Në fakt, De Vrgna filloi me paralajmërimin e temës mbi gjykimin e ish-kancelarit austriak, duke shqiptuar disa herë emrin e tij dhe në një moment humbi kontrollin dhe filloi të qeshë, transmeton Telegrafi.

“Më në fund ka filluar gjykimi i ish-kryeministri austriak Sebastian Kurz për shkak të aferës Ibiza”, arriti ta thotë këtë fjali me një ton prej seriozi.

“Kurz dhe ish-bashkëpunëtorët”, tha ndër tjera dhe filloi të qeshë duke tentuar të vazhdojë raportimin.

“E akuzuan se ka dhënë deklarata të rreme për temën e marrjes së donacioneve nga investitorët e huaj që kanë manipuluar tenderët”, shtoi gazetari kroat duke qeshur. /Telegrafi/

@bojan_stojnic Voditelj RTL-a se zasmijao na pomen bivseg austrijskog kancelara 😂 #viral #comedy #rtldanas #adriandevrgna ♬ original sound – Bojan Stojnic


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Pronari i qenit zbuloi arsyen mallëngjyese pse kafsha e tyre ka frikë nga bora

Fun
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Vajza preu vetë flokët, shikoni reagimin e nënës së saj

Fun
Kalo në kategori