LAJMI I FUNDIT:

Fotot më të bukura të vitit të National Geographic (Foto, +16)

Fotot më të bukura të vitit të National Geographic (Foto, +16)

Në këtë fotogaleri do të shihni fotot më të bukura të shkrepura gjatë vitit 2016, duke krijuar një galeri mahnitëse.

Reklama

National Geographic ka bërë te ditur se më shumë se dy milionë foto ishin në garë, ndërsa janë zgjedhur vetëm 52 nga redaktorët e saj, transmeton shekulli.

Në këto foto do të shihni nga imazhet e grabitqarëve në Serengeti tek një i ri rus që kërkon të realizoi një foto të përkryer në majën e një ndërtese duke rrezikuar jetën, në fotogaleri do të gjeni foto që të lënë pa fjalë.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

51

52

1

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Iluzioni akustik: Çfarë dëgjoni në këtë video?

Iluzioni akustik: Çfarë dëgjoni në këtë video?

Fun
Kush e shpiku picën?

Kush e shpiku picën?

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Bill Gates zbulon teorinë më të çuditshme të konspiracionit rreth tij

Bill Gates zbulon teorinë më të çuditshme të konspiracionit rreth tij

Interesante
Kalo në kategori