LAJMI I FUNDIT:

Foshnja kangur luftoi derisa hyri në ‘thes’

Foshnja kangur luftoi derisa hyri në ‘thes’

Foshnjat e pothuajse të gjitha llojeve të kafshëve janë të lezetshme, por shumë do të pajtohen që kangurët e vegjël janë një nga më të lezetshmet.

Reklama

Vetëm një foshnjë e tillë kanguri është një hit i madh në TikTok për veprimet e tij drithëruese.

Domethënë, këlyshi, edhe pse pak më i rritur, është filmuar duke luftuar për t’u futur në ‘thes’, pra se si bie me këmbëngulje prej saj gjatë hyrjes.

Pas disa tentativave, kanguri arriti të futej, por edhe kur hyri, kishte pak vështirësi të kthehej dhe këmbët dhe bishti i rrinin ende jashtë. /Telegrafi/

@sanantoniozoo We all have those days 🥺 #cuteanimals #funnyanimals #wildlife #kangaroos #zoo #animals #fyp #fy#animalsoftiktok #aww #foryou #foryoupage #kangaroo ♬ original sound – San Antonio Zoo