LAJMI I FUNDIT:

Ford Focus u nda përgjysmë gjatë përplasjes, shoferi u largua pa gjurmë (Foto)

Ford Focus u nda përgjysmë gjatë përplasjes, shoferi u largua pa gjurmë (Foto)
A high-powered sports car ended up in two pieces after the driver apparently lost control on a bend and smashed into a bus stop. The souped-up Ford Focus was said to be travelling at up to 70mph along Market Street, in Whitworth, near Rochdale when it crashed by the Birches Hotel on Sunday night. Caption: The car split in two after hitting bus stop

Shoferi i paemëruar dhe shoqëruesi tij, janë larguar pa gjurmë, pas përplasjes së Ford Focus në një stacionin autobusëve që ndodhet në Lancanshire të Anglisë.

Reklama

Makina sportive që u nda në gjysmë, besohet se po lëvizte me mbi 100 kilometra në orë, kur humbi kontrollin dhe shkaktoi aksident, transmeton Telegrafi.

Megjithëse dëmtoi në tërësi stacionin e vogël dhe veturën, nuk është shkaktuar ndonjë lëndim në njerëz.

Forcat e rendit po kërkojnë të rinjtë që shpëtuan të pa lënduar, por u larguan pa gjurmë në mënyrë misterioze. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Auto
Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Hajduti vjedh shtatë vetura brenda një nate nga një dyqan në Maryland

Auto
Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

Bateritë e gjeneratës së ardhshme të veturave elektrike Toyota janë planifikuar të dyfishojnë rrezen e drejtimit

EVs
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Toyota përshpejton prodhimin e modeleve elektrike: Qëllimi është më shumë se 600,000 njësi në 2025

Auto
Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Skoda feston prodhimin e tre milionë njësive të SUV-të

Auto
Kalo në kategori