LAJMI I FUNDIT:

Fibula Maqedoni ju gëzon me pushime të këndshme në Turqi me çmime të arsyeshme (Foto)

Fibula Maqedoni ju gëzon me pushime të këndshme në Turqi me çmime të arsyeshme (Foto)

Fibula Air Travel në Maqedoni pas ofertave marramendëse për pushim disa ditor në Stambol dhe Dubai me çmime shumë të volitshme, këtë herë ka ardhë me çmime të volitshme për pushimin tuaj vjetor.

Rreth ujit dhe poshtë diellit, me kushte fenomenale në hotelet me kuzhinë të bollshme në disa vende të ndryshme në Turqi, me çmime që nuk i gjeni diku tjetër.

Në këto oferta të volitshme për pushimin tuaj, i shtohen edhe disa segmente lehtësuese për pushim të mbushur me kënaqësi. Nëse keni fëmijë deri në 15 vjeç atëherë ju mund t’i merrni dy fëmijë me vete deri në këtë moshë. Gjithashtu, Fibula Air Travel Maqedoni ofron 50% ulje deri në 50% për rezervim të hershëm.

Përveç kësaj, Fibula Air Travel organizon udhëtime edhe më të gjata në Stamboll, në Cappadocia (duke filluar nga 325 euro), Dubai dhe Abu Dhabi. Pushimet tuaja me Fibula Air Travel mund t’i shijoni edhe në Greqi.

Të gjithë ofertat e Fibulla Air Travel mund t’i shikoni KËTU
Në numrat e telefoni: 389 (2) 3238081; 389 (2) 3216391
Në Facebook: Fibula Air Travel Macedonia
Në Instagram: Fibula Air Travel

Disa nga ofertat për pushime gjatë verës:

Artikull i sponsoruar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Ekonomi
Rrëfimi i punëtorëve që erdhën nga Bangladeshi: Jeta në Kosovë është shumë e mirë

Rrëfimi i punëtorëve që erdhën nga Bangladeshi: Jeta në Kosovë është shumë e mirë

Ekonomi
Kalo në kategori