LAJMI I FUNDIT:

Festo me më të mirën, me pulën e Perutninës

Festo me më të mirën, me pulën e Perutninës

Festat e fundvitit janë afruar dhe është koha më e bukur e vitit.

Darkat familjare të fundvitit janë simbol i harmonisë dhe momenteve të bukura familjare. Ato përmbushen me plot shije nga përgatitjet që i keni në tavolinë.

Edhe shoqëria e ka vendin e vet. Pak verë, muhabet e meze e shijshme. Momentet tuaja do të shndërrohen në kujtime unike.

Aty sigurisht se nuk mungon pula e freskët nga linja Natur e Perutnina Ptuj.

Pulë me kajmak për darkën e fundvitit
Lexo po ashtu Pulë me kajmak për darkën e fundvitit

Me shije të jashtëzakonshme, mbi të gjitha e shëndeshme, Pula nga Perutnina Ptuj vjen e freskët me origjinë nga Sllovenia, çka bën që ju pos shijes, të merrni edhe dukshëm më shumë vlera ushqyese nga pulat tjera të ngrira që janë në treg.

Benefitet kryesore të Pulës së freskët nga Perutnina Ptuj:

  • Pa hormone

  • Pa antibiotik

  • E freskët, nga ferma në tryezën tuaj

  • 100% me origjinë sllovene

 Pulën e freskët për vitin e ri nga Perutnina Ptuj e gjeni në këto markete:

🟢 PODUJEVË: Agnesa market, Interex , Viva Fresh Store

🟢 LIPJAN: ETC, Interex, Super Viva

🟢 GJAKOVË: ETC, Meridian, Viva Fresh Store, Landi Star 2

🟢 MALISHEVË: Kastrati Center

🟢 PRIZREN: Abi Store, ETC, Viva Fresh Store, Meridian 2 pikat, Super Viva (Big Brother)

🟢 SUHAREKË: Interex, ETC, Viva Fresh Store

🟢 GJILAN: Mishtroja Gazi rruga për Bujanoc dhe Pasjak, Drini market, Agmia Center, Viva Fly, ETC, Interex 2 pikat, Viva Fresh ish kombinati i tekstilit, Meridian

🟢 VITI: Mediteran, Interex

🟢 FERIZAJ: Interex, ETC, Viva Fresh Store, Plus market, Eli Ab 2 pikat, Tregu ditor 3 pikat, Super Viva 2 pikat, Frutaria, Euro Market rr. Rexhep Bislimi

🟢 MITROVICË: Interex 2, Bamex market, Emona Center 3, Meridian 2 pikat, ETC.

🟢 VUSHTRRI: Edona market, Interex 22, Emona Center 1

🟢 PEJË: Luani 3, Banacol, ETC 1, Viva Fresh Store, Interex

🟢 ISTOG: Banana center

🟢 FUSHË KOSOVË: Interex, ETC, Viva Fresh Store dy pikat, Super Viva te fakulteti AAB dhe te rrethi, Albi market, Tregu Ditor, Stina Market, Meridian lagjia Dardania, market VIVA te rrethi i Fushë Kosovës, Nora Market – Vragoli

🟢DRENAS: Jora Center – Komoran, Kroni Commerce – Drenas

🟢SKENDERAJ: Interex – Skenderaj, Viva Fresh Store – Skenderaj, ETC – Skenderaj

🟢PRISHTINË: INTEREX – te QKUK, Dardani, te Qafa, te 4 Llullat 2 pikat, ETC – Graçanicë, A & B Market – Lagjia e spitalit, ALFA Market – Ulpianë, TREGU DITOR – lagjia e spitalit, te Parku i qytetit, VIPROS – Bregut Diellit, Dragodan, ELI AB – Dardani, EMONA – Mati 1, Bregu Diellit, te 4 Llullat, SUPER VIVA – lagjia e Spitalit 2 pikat, Ulpianë, te Grand Store, rruga për Gërmi, TREGU GROUP – Ulpianë, Dardani, Bregu Diellit, Kalabri, Tophane, Pejton përball restaurant Fjala, BENI DONA – Ulpianë, ALBANA market – te Qafa, FRUITS Market – Dragodan, FRESCO EXCLUSIVE – Dragodan, FRESKIA Market – Tokbahshqe, VALBONA Market – Velani, EGZOLINDA Market – Lagjia Qëndresa, ANI Market – Mati 1, CONAD – Dragodan, MAXI – rruga B, te Kino ABC, BEKA MARKET – Tophane, rruga Medresesë, ALBI – Dardani, Bregu Diellit, Veterrnik, Dragodan, Sllovenia Sportit, MERIDIAN – Lagjia Qëndresa, Royal Mall rruga B, te Lesna, Kalabri, Dardani, rruga B, lagjia Marigona, Bregu Diellit, Dragodan, Aktash, rruga për Gërmi, Ulpianë, VIVA FRESH STORE – Ulpianë, te rrethi i Matiqanit objekti KAWA, te rrethi te banesat e Standardit, Veterrnik, Bregu Diellit, rruga B, Dardani 3 pikat, Pejton te banka NLB, te 4 Llullat, Tokbahqe, Kolovicë, Bardhosh, ETC – Bardhosh, Prishtinë

Pulën dhe produkte tjera të freskëta nga Perutnina Ptuj mund t’i caktoni edhe me porosi e para-porosi në Begmart.com.

Ato vijnë në shtëpinë tuaj, kudo në Kosovë!

Festo me më të mirën, Festo me Perutninën!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ekonomi
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
Kalo në kategori