LAJMI I FUNDIT:

Festo ditën e pavarësisë, me pulën e freskët dhe më të shëndetshme në treg

Festo ditën e pavarësisë, me pulën e freskët dhe më të shëndetshme në treg

17 Shkurti mbetet një datë shumë emocionale për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës. Kjo datë këtë vit shënon 15 vjetorin e shtetësisë së Kosovës dhe të gjithë do ta festojmë në mënyra të ndryshme.

Për ata që festojnë në shtëpi me familjen apo shoqërinë, tryeza do të jetë e mbushur me produkte.

Sigurohuni që gjatë festave të ruani shëndetin dhe që produktet që do t’i përzgjedhni të jenë të cilësisë më të lartë.

E tillë është Pula e freskët nga Perutnina Ptuj, e cila vjen në tryezën tuaj me vlera të larta ushqyese.

Mishi i freskët i pulës dhe pula e freskët me origjinë 100% sllovene vjen me furnizim të rregullt në Kosovë.

Pula e freskët nga Perutnina Ptuj është e certifikuar nga DNV Adriatica si produkt Pa Hormone dhe Pa Antibiotik.

Pra, Pula e Freskët nga linja Natur e Perutnina Ptuj përveç është është e pa rezistueshme, është E SHËNDETSHME!

Benefitet kryesore të Pulës së freskët nga Perutnina Ptuj:

Pa hormone

Pa antibiotik

Mbarështuar në mënyrë natyrale

E freskët, nga ferma në tryezën tuaj

100% me origjinë sllovene

Pulën e freskët nga Perutnina Ptuj mund ta gjeni në rrjetet e marketeve!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Bau Market
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Ekonomi
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Ekonomi
Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Kolegji Universum
Gjermania publikon listën e pagave bruto për 50 profesione

Gjermania publikon listën e pagave bruto për 50 profesione

Botë
Kalo në kategori