LAJMI I FUNDIT:

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Festivali i Filmit në Venecia 2021: Veshjet më të mira deri më tani në tapetin e kuq

Festivali i Filmit në Venecia është duke u zhvilluar me aktivitet të plotë, dhe yjet kanë goditur tapetin e kuq me plot stil.

Gjatë ngjarjes u panë flokë të thjeshtë e të lëmuar; grim i bukur, jo i ekzagjeruar; bizhuteri delikate; dhe pëlhura mahnitëse si trende të mëdha.

Ngjarja e madhe e botës së filmit filloi më 1 shtator dhe do të vazhdoj deri më 11 shtator.


Zendaya ishte ajo e cila së fundmi morri vëmendjen e plotë me fustanin nga marka Balmain i cili e bënte atë të dukej njëkohësisht e veshur me një fustan ‘të lagur’ dhe normal.

Disa nga veshjet më të bukura deri më tani nga kjo ngjarje ua sjellim më poshtë:

Zendaya në Balmain

Dakota Johnson në Gucci

Zoe Saldana në Dolce & Gabbana

Kristen Stewart në Chanel

Anya Taylor-Joy në Dior

Adriana Lima në Etro

Sharon Duncan-Brewster në Etro

Mariacarla Boscono në Jean Paul Gaultier

Barbara Palvin në Armani

/Telegrafi/