Këngëtarja e njohur amerikane, Fergie, i ka dhënë fund martesës së saj tetëvjeçare me Josh Duhamel.

Këngëtarja dhe aktori thuhet se kanë pasur diferenca të mëdha me njëri-tjetrin dhe kjo ka shtyrë drejt ndarjes së tyre.

Ata kanë një djalë të vogël katërvjeçar, Axl.

Dream big buddy. #LakeLife

A post shared by Josh Duhamel (@joshduhamel) on Jun 3, 2017 at 4:04pm PDT

Çifti me anë të një komunikate kanë konfirmuar ndarjen, por se ata gjithmonë do të jenë të bashkuar në të mirë të djalit të tyre.

8 years!! Love you babe.

A post shared by Josh Duhamel (@joshduhamel) on Jan 10, 2017 at 4:04pm PST

Teksa ata nuk janë parë fare në publik së fundmi, u mendua se janë të lumtur, sidomos pasi festuan tetë vjetorin e martesës në janar.

happy 8th anniversary to my bae ??

A post shared by Fergie (@fergie) on Jan 10, 2017 at 4:13pm PST

Në maj, Duhamel deklaroi se ai dhe Fergie ndajnë shumë dashuri së bashku për djalin dhe kanë kohë të mirë së bashku. /Telegrafi/