LAJMI I FUNDIT:

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur – e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur – e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Një familje që humbi qenin e saj dhe përdori një dron për ta gjetur atë, u habit kur e gjetën duke luajtur me “një familje arinjsh” në pyll.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet janë kapur në gadishullin e largët lindor të Rusisë Kamchatka.


Çfarë bie në sy, qeni, plot guxim, hyn dhe del nga shtegu i arinjve.

Dhe megjithëse grupi është teknikisht një tufë grabitqarësh, ata duken “të pavëmendshëm” për lëvizjet e qenit.

Madje bie në sy fakti se ata asnjëherë nuk e sulmojnë atë.

Familja thuhet se kishte humbur qenushin e tyre duke shijuar një shëtitje në pyll, por u trondit kur panë se çfarë kishte bërë ai në kohën e tij të shkurtër larg tyre. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Gruaja ecën në rrugët e Londrës e veshur me fustanin indian lungi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Gruaja ecën në rrugët e Londrës e veshur me fustanin indian lungi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Interesante
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Fun
Temperaturat e ulëta -

Temperaturat e ulëta - "opsioni i fshehur" në makinën larëse që i than rrobat më shpejt

Interesante
Kalo në kategori