LAJMI I FUNDIT:

Erjola Doçi ka një lidhje jashtë Big Brother – zbulohet reperi nga Kosova që ia ka rrëmbyer zemrën?

Erjola Doçi ka një lidhje jashtë Big Brother – zbulohet reperi nga Kosova që ia ka rrëmbyer zemrën?

Në programin “E Diell” kanë qenë të ftuar disa nga ish-banorët e Big Brother e po ashtu edhe gazetari Bledi Mane.

Teksa janë pyetur për Erjola Doçin nëse ka dikë brenda, Bledi ka reaguar duke thënë se ajo ka një romancë jashtë.


Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2 theksoi se ai po e ndjekë emisionin nga Gjermania dhe se është reper.

Foto: Screenshot/YouTube

Siç duket pas zërave që kanë qarkulluar, ka edhe të vërteta, duke treguar kështu se ky artist është Azet.

Të gjitha lajmet nga Erjola Doçi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Erjola Doçi

Biseda e plotë në studio:

Ed Manushi: Kë pëlqen Erjola Doçi aty brenda?

Dea Vieri: Me thënë të drejtën kur ka hyrë Erjola Doçi mu duk sikur Romeos po i bënin sytë xixa. Se Erjola është femër seksi, provokuese, kur hynte ajo në pishinë, të paktën unë Erjolën me Romeon i shihja.

Bledi Mane: Ne e kemi Erjolën shoqe dhe ajo ka një lidhje jashtë.

Ed Manushi: Ky qenka lajm, kë ka Erjola jashtë?

Bledi Mane: Me një emër të njohur, po na ndjek nga Gjermania. Është emër i njohur i rap-it, kaq mjafton.

Dea Vieri: Edhe shoku i Bardhit. /Telegrafi/

Azet (Foto: Screenshot/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori