Eksploroni shijet të reja dhe gatuani me trendet e fundit të kuzhinës me gjeneratën e re të enëve Stone Legend Copperlux. Enët Stone Legend Copperlux janë kombinim i përsosur i jo-ngjitjes, përçueshmërisë termike dhe shpërndarjes së duhur të nxehtësisë.


Enët Copperlux janë me përbërje bakri që është ndër përçuesit më të mirë të nxehtësisë, pastaj me grimca të vërteta guri që ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë atë ngadalë në ushqim, duke i dhënë lagështi natyrale, vitamina dhe aroma, duke i simuluar shijen tradicionale të përgatitjes në gur.

Me linjën e enëve Copperlux ju mund të përgatitni ushqim të shëndetshëm, të shpejtë dhe të sigurt, me enë që do të jenë me ju për vite të tëra, ashtu siç kanë qenë ditën që i keni blerë.

Me këtë nënkuptojmë edhe pamjen dhe ngjyrën e jashtme të bakrit. Delimano Stone Legend CopperLUX do të ruajë pamjen e sofistikuar, profesionale dhe prestigjoze për vite të tëra, meqë smalti i shkrirë në 840 ° C siguron ngjyra të gjalla për kohë të gjatë.

Enët Copperlux gjinden në madhësi dhe forma të ndryshme. Ne kemi menduar të kompletojmë një set i cili do të përmbajë enët më elementare dhe aksesorët bazik për përgatitjen e ushqimit tuaj! Ofertë e limituar dhe ekskluzive që ju mundëson të kurseni 80 euro.

Combo Set nga linja CopperLux përmban:

Tenxheren e thellë CopperLUX 24 cm
Tavë për pjekje CopperLUX 40×25 cm
Kapak qelqi CopperLUX 24 cm
Tigan salcash CopperLUX 16 cm
Tigan për fërgim CopperLUX 24 cm

Aksesorët:

Shporta e gatimit
Mprehësi + 3 thika
Blender dore Joy

Ofertën speciale të setit më elementar për kuzhinë mund ta shihni duke klikuar këtu.

Sasitë e limituara prandaj thirrni TANI falas në nr: 0800 100 90, porositni online KËTU, vizitoni faqen në Facebook dhe Instagram apo vizito dyqanet e Top Shop dhe Dormeo Home në mbarë Kosovën.

Artikull i sponsoruar