LAJMI I FUNDIT:

Elvis Pupa habit me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Kam vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Elvis Pupa habit me deklaratën në Big Brother VIP Albania: Kam vite që me gruan flemë në dhoma të ndara

Aktori i humorit, Elvis Pupa, prej kohësh është kthyer në një prej banorëve më të pëlqyer të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ai prej vitesh është shpërngulur në kontinentin e largët australian, gjersa është rikthyer në Shqipëri vetëm për formatin e shumë shikuar.

Të hënën, Elvis Pupa ka rrëfyer para banorëve një detaj interesant që lidhet me bashkëjetesën me gruan e tij në Australi.

“Rrimë deri vonë bashkë por për të fjetur flemë në dhoma të ndara pasi unë gërhas shumë”, ka deklaruar ai.

Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua
Lexo po ashtu Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Aktori i dikurshëm i programit “Portokalli”, ka theksuar se këtë gjë ata e bëjnë prej vitesh, për shkak të gërhimës.

Nga BBVA përndryshe të martën do të largohet konkurrenti i radhës, që do të jetë një prej të nominuarve: Qetsori, Keisi ose Antoneta. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Ylli i

Ylli i "Harry Potter", Bonnie Wright bëhet nënë për herë të parë

Magazina
Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

Magazina
Kalo në kategori