Këto ngjyra do të mbisundojnë rrugët në vitin 2019! Ndërkaq, njëra sosh posaçërisht na ka surprizuar…

Ngadalë po shkojmë drejt sezonit të ri i cili na sjell trendë të rinj, mirëpo edhe paletë të re ngjyrash! – transmeton Telegrafi.

Gjykuar sipas pistave të modës, po na arrijnë paletat e reja të ngjyrave të cilat secila vajzë që ka stil do të duhej t’i ketë në gardërobën e vet.

Në të vërtetë, pos ngjyrave të errëta, në vitin 2019, në rrugë do të sundojnë edhe ato më të guximshmet – e trëndafilta dhe e verdha. E zeza, këtë herë nuk është në listën e ngjyrave më të popullarizuara për 2019-n.

Nëse keni shpresuar që do të shmangni përtëritjen e gardërobës, sepse të gjitha i keni në dollapët tuaj, e keni gabim.

E verdha mustardë

E gjelbra e ullinjtë

A post shared by Monikh Dale (@monikh) on Dec 9, 2018 at 5:46am PST

E gështenjta

E trëndafilta e errët

A post shared by Olivia (@livpurvis) on Oct 14, 2018 at 5:52am PDT

E kaltra mbretërore

A post shared by Jenny Cipoletti (@margoandme) on Apr 12, 2018 at 6:06am PDT

/Telegrafi/