LAJMI I FUNDIT:

eGjeta qata që i ka ardhë koha… gomat e dimrit! 

eGjeta qata që i ka ardhë koha… gomat e dimrit! 

Sezona e vjeshtës na bën të ditur se ka ardhë koha me i ndrru gomat e me i marrë gomat e dimrit.

Një nga faktorët që ndikon në sigurinë rrugore është edhe aspekti i gomave, andaj të gjithë shoferët duhet të kenë kujdes nga kushtet atmosferike, të masin shpejtësinë me kushtet atmosferike që mbizotërojnë si dhe të bëjnë ndërrimin e gomave dhe të pajisen me pajisje dimërore.

Zgjidhjen për këtë e gjete në eGjeta, prandaj merr gomat e dimrit në eGjeta me zbritje, ku keni modele të ndryshme nga brendet me te njohura si Bridgestone , Firestone ,Orium ,Michelin Sunfull me specifika të ndryshme dhe çmime të volitshme.

Në eGjeta.com keni shumë mundësi zgjedhjeje – varësisht çka ju përshtatet.

eGjeta.com është platformë ku mund të bleni llojllojshmëri të produkteve, si p.sh. goma, vajra, aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, laptop, kompjuterë, smartphone, kozmetikë, paisje sportive, paisje shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera.

Vlen të ceket se çdo gjë për çfarë keni nevojë mund ta porosisni nga rehatia e shtëpisë tuaj, ndërkaq ofrohet edhe transporti falas!

Përndryshe, për të porositur produkte origjinale dhe me garancion, apo për çfarëdo pyetje tjetër, vizitoni eGjeta.com në:

Web: eGjeta.com
Facebook: Egjeta.com
Instagram: Egjeta_com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Evapify - kompania lider në teknologjinë e vapes dhe produkteve alternative të nikotinës

Crystal Evapify
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

INSTAT: Shqiptarët, pagat më të ulëta - punojnë me orë më të zgjatura se Evropa dhe rajoni

Ekonomi
Kalo në kategori