LAJMI I FUNDIT:

eGjeta feston ditëlindjen e parë me shumë oferta!

eGjeta feston ditëlindjen e parë me shumë oferta!

Për ditëlindjen e parë eGjeta feston me ju me oferta 24 orëshe çdo ditë, andaj festoni me ne.

Të gjitha produktet janë në zbritje nga 01 deri më 16 tetor, produkte të ndryshme me çmime fantastike.

eGjete produktin mirë e lirë, festo ditëlindjen e parë të eGjeta-së.

Të gjitha produktet në eGjeta mund t’i porosisni përmes pajisjeve elektronike, produktet vijnë me garancion dhe transporti është i shpejtë.

Përndryshe, për të porositur produkte origjinale dhe me garancion, apo për çfarëdo pyetje tjetër, vizitoni eGjeta.com në:

Web: eGjeta.com
Facebook: Egjeta.com
Instagram: Egjeta_com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Ejani festojmë bashkë ditëlindjen e parë të Vitaland – Sot krejt kemi me u kënaq

Vitaland
Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Loja që po bën të gjithë të marrin pjesë

Petrol Company
BONEVET hap aplikimin për regjistrimin e fëmijëve 5-15 vjeç në klasat edukative STEAM

BONEVET hap aplikimin për regjistrimin e fëmijëve 5-15 vjeç në klasat edukative STEAM

BONEVETPrishtina
Kalo në kategori