LAJMI I FUNDIT:

eGjeta dyqanin për Black Friday – çdo produkt me zbritje, çdo blerje me dhuratë

eGjeta dyqanin për Black Friday – çdo produkt me zbritje, çdo blerje me dhuratë

Erdhi pjesa ma e mirë e muajit nëntor që secili e pret me padurim, pra Black Friday.

Edhe ma mirë kur eGjete Black Friday n’eGjeta për një javë e jo veç për një ditë.

eGjeta.com çdoherë ofron produkte me oferta të ndryshme, gjë që nuk është rastësi për klientelën e vet, mirëpo kësaj radhe ka sjellë zbritje bashkë me dhurata.

Nga sot më 16 deri më 26 nëntor në eGjeta.com janë ditët e Black Friday ku mund të gjeni zbritje në të gjitha produktet si dhe për 200 porositë e para që do të bëhen gjatë kësaj periudhe kohore do të ketë dhurata (orë ose parfum), kështu që blej diçka dhe fito orë ose parfum në egjeta.com.

eGjeta.com është platformë ku mund të bleni llojllojshmëri të produkteve, si p.sh. goma, vajra, aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, laptop, smartphone, kozmetikë, pajisje sportive, pajisje shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera.

Vlen të ceket se çdo gjë për çfarë keni nevojë mund ta porosisni nga rehatia e shtëpisë tuaj, ndërkaq ofrohet edhe transporti falas!


Përndryshe, për të porositur produkte origjinale dhe me garancion, apo për çfarëdo pyetje tjetër, vizitoni eGjeta.com në:

Web: eGjeta.com
Facebook: Egjeta.com
Instagram: Egjeta_com

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

UBT
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Masat efiçiente në mbi 1 mijë shtëpi - çfarë duhet të dini për disbursimin

Ekonomi
Kalo në kategori