LAJMI I FUNDIT:

E tallnin për ngjyrën e errët të lëkurës, tani është modele shumë e kërkuar (Foto)

E tallnin për ngjyrën e errët të lëkurës, tani është modele shumë e kërkuar (Foto)

Khoudia Diop nga Senegali, ka pasur fëmijëri të vështirë sepse të gjithë e tallnin, sepse kishte ngjyrë shumë të errët të lëkurës.

Reklama

Mirëpo, me kalimin e kohës ajo është mësuar ta dojë vetën dhe të pajtohej me nuancën që e mbulon trupin e saj, transmeton Telegrafi.

Dikur e tallnin, por tani ngjyra saj e errët po pëlqehet shumë

Meqenëse kishte linja të përkryera dhe fytyrë shumë të bukur, ngjyra e lëkurës as që u ra në sy zyrtarëve të shumë agjencive të modës, duke e angazhuar në shumë aktivitete.

Madje, ky element e ka bërë edhe më të kërkuar në industrinë e modës, sepse dallon nga të tjerat dhe veshjet bien në sy edhe më shumë.

Shumë angazhime në industrinë e modës për Diop

“Secili individ është unik, as që duhet të provoni të jeni si dikush tjetër sepse nuk mundeni”, është motoja e Diop.

Për shkak të dukjes, jo rastësisht llogaria e saj në Instagram i ka mbi 250 mijë ndjekës. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Një skenë e çuditshme nga Çekia është bërë hit absolut në Facebook

Një skenë e çuditshme nga Çekia është bërë hit absolut në Facebook

Fun
Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Kalo në kategori