LAJMI I FUNDIT:

Senegal

13 Artikuj

Përplasen dy autobusë në Senegal, humbin jetën 40 persona dhe 85 tjerë lëndohen

Përplasen dy autobusë në Senegal, humbin jetën 40 persona dhe 85 tjerë lëndohen

Afrika
Deputetët senegalezë shqelmojnë kolegen shtatzënë, dënohen me nga gjashtë muaj burg

Deputetët senegalezë shqelmojnë kolegen shtatzënë, dënohen me nga gjashtë muaj burg

Afrika
​Osmani fton presidentin e Senegalit ta vizitojë Kosovën

​Osmani fton presidentin e Senegalit ta vizitojë Kosovën

Kosovë
Afrika shënon më se 40 mijë raste me coronavirus, vetëm një shtet afrikan nuk e ka asnjë të sëmurë

Afrika shënon më se 40 mijë raste me coronavirus, vetëm një shtet afrikan nuk e ka asnjë të sëmurë

Nga Bota
Mane lë anash pushimet luksoze, vendos ta vizitojë ndërtimin e shkollës që po e financon në fshatin e tij të lindjes

Mane lë anash pushimet luksoze, vendos ta vizitojë ndërtimin e shkollës që po e financon në fshatin e tij të lindjes

Po Flitet
Pacolli: Kosova dhe Senegali kultivojnë marrëdhënie të shkëlqyera dypalëshe

Pacolli: Kosova dhe Senegali kultivojnë marrëdhënie të shkëlqyera dypalëshe

Kosovë
Merkel viziton Afrikën për çështjen e migrimit ilegal

Merkel viziton Afrikën për çështjen e migrimit ilegal

Nga Bota
Tragjedi në futbollin senegalez: Shembet muri i stadiumit, mbyten tetë fansa (Foto/Video)

Tragjedi në futbollin senegalez: Shembet muri i stadiumit, mbyten tetë fansa (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Diplomacia e Kosovës zgjerohet edhe në kontinentin afrikan (Foto)

Diplomacia e Kosovës zgjerohet edhe në kontinentin afrikan (Foto)

Kosovë
Televizioni me përmbajtje fetare islame shokon shikuesit, transmeton gjatë ditës për gjysmë ore film pornografik

Televizioni me përmbajtje fetare islame shokon shikuesit, transmeton gjatë ditës për gjysmë ore film pornografik

Nga Bota
E tallnin për ngjyrën e errët të lëkurës, tani është modele shumë e kërkuar (Foto)

E tallnin për ngjyrën e errët të lëkurës, tani është modele shumë e kërkuar (Foto)

Interesante
Majmunët rrahën keq liderin e dikurshëm, në momentin që deshi t’i rikthehej grupit (Video)

Majmunët rrahën keq liderin e dikurshëm, në momentin që deshi t’i rikthehej grupit (Video)

Interesante
Senegalezët kërcejnë ‘Vallen e Tropojës’ (Video)

Senegalezët kërcejnë ‘Vallen e Tropojës’ (Video)

Shqipëri