LAJMI I FUNDIT:

E mitura sulmon fizikisht një femër në Obiliq

E mitura sulmon fizikisht një femër në Obiliq
Foto: Ilustrim

Një e mitur e ka sulmuar një femër të enjten rreth orës 08:45, në Obiliq.

Reklama

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Siç thuhet në raport, e mitura në prezëncë të prindit është intervistruar dhe më pas me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

“Raportohet se e dyshuara e mitur femër kosovare ka sulmuar viktimën femër kosovare. Viktimës  i është ofruar tretman mjekësor. Ndërsa  e dyshuara e mitur në prezencë të prindit është  intervistuar dhe më pas me vendim të  prokurorit lirohet në  procedurë  të  rregullt. Rasti nën hetime”, thuhet në raport. /Telegrafi/