LAJMI I FUNDIT:

“E dashura ime është shqiptare” – konfirmohet lidhja e Jori Dellit me reperin Fred De Palma

“E dashura ime është shqiptare” – konfirmohet lidhja e Jori Dellit me reperin Fred De Palma
Reklama

Modelja shqiptare, Jori Delli, gjatë këtyre ditëve është komentuar për një lidhje të re dashurie.

Ajo u tha se po shijon një romancë me reperin nga Italia, Fred De Palma, pas disa fotografive që ky i fundit ka hedhur në Instagram.


Në këto imazhe, dyshja shihen duke shkëmbyer puthje, ndonëse nuk shihej fytyra e ish-banores së Big Brother VIP Albania.

Foto: Screenshot/Instagram

Zeshkania këtë herë ka postuar një video, ku shihet duke performuar ylli ndërkombëtar.

Jori Delli në lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma?
Lexo po ashtu Jori Delli në lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma?

Në këtë video, teksa po interpretonte para një turme të madhe, ai tha që e dashura e tij është shqiptare.

Kjo ka lënë të nënkuptohet se të njëjtit kanë konfirmuar se janë bashkë dhe se po shijojnë një lidhje dashurie.

Jori këtë vit është rikthyer në vëmendje me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të BBVA. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Fred De Palma (@freddepalma)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori