Atmosferë e çuditshme ishte në Grammy Awards të dielën, pasi emrat më të mëdhenj në muzikë mbërritën në Staples Center të Los Anxhelosit, vetëm disa orë pasi u përhapën lajmet se Kobe Bryant kishte vdekur në një aksident me helikopter.

Prezantuesi dhe prodhuesi i Televizionit Ryan Seacrest hapi tapetin e kuqe me një fjalim të gjatë për yllin NBA, megjithëse ardhjet e të famshmëve vazhduan ashtu siç ishte planifikuar, në mes të thirrjeve të policisë për të mbajtur fansat larg vendit.

Më poshtë gjeni pamjet më të bukura nga tapeti i kuq:

1. Dua Lipa

Dua Lipa (Foto: Getty Images/Guliver)

2. Bebe Rexha

Bebe Rexha (Foto: Getty Images/Guliver)

3. Njomza Vitia

Njomza (Foto: Getty Images/Guliver)

4.Ariana Grande

Ariana Grande (Foto: Getty Images/Guliver)

5. Billie Eilish 

Billi Eilish (Foto: Getty Images/Guliver)

7. Rosalia

Rosalia (Foto: Getty Images/Guliver)

8. Jameela Jamil

Jameela Jamil (Foto: Getty Images/Guliver)

9. Chrissy Teigen

Chrissy Teigen (Foto: Getty Images/Guliver)

10. Lizzo

Lizzo (Foto: Getty Images/Guliver)

11. Pia Mia

Pia Mia (Foto: Getty Images/Guliver)

/Telegrafi/