Tapeti i kuq i Met Gala 2021 mund të ketë qenë i mbushur me modë të shkëlqyer, por as “after party” nuk mbeti pas.

Të famshmet si Kendall Jenner, Hailee Steinfeld dhe Lorde ndryshuar veshjet duke sjellë edhe disa pamje të tjera fantastike.

Rihanna ishte një nga pjesëmarrëset që mori më së shumti vëmendje me veshjen e zezë, e cila e vuri në pah pjesën e saj të poshtme fal copës transparente.

Rihanna befason me paraqitjen provokuese në 'after party' të Met Gala, shfaq pjesën e poshtme me fustan transparent Rihanna befason me paraqitjen provokuese në 'after party' të Met Gala, shfaq pjesën e poshtme me fustan transparent

Ndërsa, Rita Ora edhe gjatë festës pas paraqitjes në tapetin e kuq u shfaq shumë elegante.

Disa nga veshjet më të bukura nga “after party” ua sjellim më poshtë:

Rihanna

Kim Kardashian

Kendall Jenner

Billie Eilish

Megan Fox

Kaia Gerber

Lorde

Hailee Steinfeld

Kacey Musgraves

Ciara

Taylor Hill

Madison Beer

Winnie Harlow

Hailey Bieber

/Telegrafi/