LAJMI I FUNDIT:

Dukja e yjeve të Hollywoodit kur ishin të rinj (Foto)

Dukja e yjeve të Hollywoodit kur ishin të rinj (Foto)

Megjithëse vitet kalojnë, ata vazhdojnë të mbesin yje!

Të famshmit e Hollywoodit, dukeshin shumë më ndryshe përpara se të bëheshin të famshëm, shkruan Telegrafi.

Si fëmijë ata kishin shumë ambicie për të ardhmen, dhe këtë gjë e kanë treguar një pjesë e mirë e tyre në intervista.

Po të shikojmë me vëmendje shumë nga aktorët, këngëtarët e emrat të tjerë të Hollywoodit kanë pësuar një ndryshim drastik ndër vite.

Më poshtë mund të njiheni me disa prej tyre kur ishin fëmijë. /Telegrafi/

Sylvester Stallone

Cindy Crawford

Clint Eastwood

Barbra Streisand

Christopher Walken

Demi Moore

George Clooney

Monica Bellucci

Jean-Claude Van Damme

Sigourney Weaver

Johnny Depp

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori