LAJMI I FUNDIT:

Duke dëgjuar muzikë dhe u argëtuar – vozitëses i hapet papritur airbag në veturë

Duke dëgjuar muzikë dhe u argëtuar – vozitëses i hapet papritur airbag në veturë

Një video e një vajze që drejton një veturë të shtrenjtë me katër rrota nën tingujt e një melodie të njohur automjetesh po qarkullon në rrjetet sociale.

Një i ri është ulur në ulësen e pasagjerit dhe mbrapa është një person që ka regjistruar të gjithë situatën.

Fatkeqësisht, nuk kemi informacion se ku dhe kur ka ndodhur.

Pas një udhëtimi të shkurtër, vajza vendos t’i drejtohet kamerës, duke shijuar melodinë dhe aty hapen airbags!

Natyrisht, ajo nuk e ka rregulluar shpejtësinë, domethënë ka vënë re se vetura përballë nuk ka lëvizur.

Vështrimi që ajo i hodhi djalit në ulësen e pasagjerit i thotë të gjitha, dhe ne vetëm mund të hamendësojmë nëse ai është pronari i automjetit. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Sa harxhon karburant një veturë e ndezur dhe nuk është në lëvizje

Auto
Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Policët zviceranë nuk kursejnë as “mbretërit e garazheve” - ndaluan një makinë me vlerë 6.7 milionë euro dhe e konfiskuan atë

Auto
Musk paralajmëron veturën që do të arrijë 100 km/h në një sekondë, dhe do të ‘fluturojë’

Musk paralajmëron veturën që do të arrijë 100 km/h në një sekondë, dhe do të ‘fluturojë’

Auto
Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Befasi për drejtuesit e mjeteve në Gjermani: Policia ka një strategji të re me kamerat e shpejtësisë

Auto
Çfarë domethënie kanë numrat dhe shkronjat në goma?

Çfarë domethënie kanë numrat dhe shkronjat në goma?

Auto
Veturat e zakonshme janë elastike, por çka nëse rrufeja godet një automjet elektrik

Veturat e zakonshme janë elastike, por çka nëse rrufeja godet një automjet elektrik

EVs
Kalo në kategori