LAJMI I FUNDIT:

Do duhej të ruante shtëpinë, frikësohet nga reflektimi në pasqyrë (Video)

Do duhej të ruante shtëpinë, frikësohet nga reflektimi në pasqyrë (Video)

Labradoodle është qeni që do duhej të ruante një shtëpi në Kolorado të Shteteve të Bashkuara, por ka frikë prej reflektimit në pasqyrë.

Momenti kur e ka parë vetën për herë të parë, ka menduar se para i është shfaqur ndonjë rival dhe përpiqej ta largonte duke e goditur me putra, transmeton Telegrafi.


“Sikur t’ia besoja shtëpinë Labradoodle, do ikte sapo të dëgjonte se dikush ka hyrë brenda”, shkruan pronarja në përshkrimin e videos.

Pamjet që mund t’i shihni më poshtë, janë pëlqyer shumë nga shfrytëzuesit e rrjeteve sociale, që i kanë shpërndarë me shpejtësi. /Telegrafi/