LAJMI I FUNDIT:

“Djemtë tullac janë shumë të komplikuar” – Vidal godet Ten Hagun për largimin e yllit të madh nga Man United

“Djemtë tullac janë shumë të komplikuar” – Vidal godet Ten Hagun për largimin e yllit të madh nga Man United
Reklama

Vendimi i trajnerit të Manchester United, Erik ten Hag për të hequr qafe Cristiano Ronaldon, është ende pikëpyetje.

Djajtë e Kuq i ndanë rrugët me sulmuesin në janar pasi ai dha një intervistë shpërthyese te Piers Morgan për klubin dhe trajnerin e tij.


Ronaldo, i cili pretendoi se Ten Hag nuk ishte trajneri i tij në intervistë, u lirua nga kontrata me Djajtë e Kuq.

Ten Hag akuzohet se favorizon disa lojtarë para të tjerëve te Man United
Lexo po ashtu Ten Hag akuzohet se favorizon disa lojtarë para të tjerëve te Man United

“Ai trajner hyri keq”, deklaroi legjenda e Kilit, Arturo Vidal.

“Si do ta largoni Cristiano Ronaldon ? Kështu janë këta djem”.

“Ai ishte golashënuesi më i mirë dhe ju e largoni. Djemtë tullac janë shumë të komplikuar”, ka shtuar më tej ai. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Largimi i Messit nga Inter Miami vetëm çështje kohe?

Largimi i Messit nga Inter Miami vetëm çështje kohe?

Ligat tjera
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Xavi i shqetësuar me situatën e Joao Cancelos

Xavi i shqetësuar me situatën e Joao Cancelos

La Liga
Xabi Alonso ka implementuar taktikën gjeniale që ka ndihmuar Leverkusenin të jetë lider në Bundesliga

Xabi Alonso ka implementuar taktikën gjeniale që ka ndihmuar Leverkusenin të jetë lider në Bundesliga

Bundesliga
Ronaldo fiton penallti por i thotë gjyqtarit se nuk ishte faull

Ronaldo fiton penallti por i thotë gjyqtarit se nuk ishte faull

Ligat tjera
“Shumë lojtarë do të zhgënjeheshin”, Armando Broja flet për kohën e kufizuar të lojës te Chelsea

“Shumë lojtarë do të zhgënjeheshin”, Armando Broja flet për kohën e kufizuar të lojës te Chelsea

Premier League
Kalo në kategori