LAJMI I FUNDIT:

Djali i presidentit Trump fotografohet me një armë në duar – ajo çfarë është e shkruar në të tërhoqi vëmendjen më të madhe (Foto)

Djali i presidentit Trump fotografohet me një armë në duar – ajo çfarë është e shkruar në të tërhoqi vëmendjen më të madhe (Foto)

Donald Trump Jr ka kaluar një fundjavë relaksuese me fëmijët e tij, të dashurën Kimberly Guilfoyle, dhe pushkën e tij të re të zbukuruar me “Make America Great Again”.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, djali i parë i presidentit amerikan, Donald Trump, ka treguar armën e zjarrit në mediat sociale, në të cilën është shkruar slogani i fushatës së babait të tij, me flamurin amerikan dhe inicialet e tij “DJT Jr”.

Po sipas mediave, ai është larguar nga kaosi në Uashington DC dhe New York City gjatë fundjavës për të shijuar kohën me skijim dhe të shtëna me të dashurit e tij.

Ai gjithashtu ka postuar fotografi të fëmijëve të tij duke bërë ski.

Sipas DailyMail, ky udhëtim vjen pas disa ditëve intensive për Don Jr, pasi ai e mbrojti babanë e tij në mes të një jave të turbullt të lajmeve.

Ndryshe, babai i tij, presidenti Donald Trump zyrtarisht përfundoi mbylljen më të gjatë të qeverisë në histori të premten, duke nënshkruar një projekt-ligj të përkohshëm të shpenzimeve që do të zgjasë tre javë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Renditi copëzat në tabelën e shahut për 45 sekonda, 10-vjeçarja nga Malajzia thyen rekordin Guinness

Interesante
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Fakti se ushtaret zvicerane do të kenë “të brendshme të tjera” bëhet lajm në mediat botërore

Fakti se ushtaret zvicerane do të kenë “të brendshme të tjera” bëhet lajm në mediat botërore

Interesante
Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Ariu “alkoolist”, pi birra nga shqiptari (Video)

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Kalo në kategori