LAJMI I FUNDIT:

Donald Trump Jr

18 Artikuj

Hakerët pretendojnë se ish-presidenti Trump ka vdekur në llogarinë në X të djalit të tij

Hakerët pretendojnë se ish-presidenti Trump ka vdekur në llogarinë në X të djalit të tij

Amerika
Pas akuzave ndaj Donald Trump, reagon ashpër djali i ish-presidentit amerikan

Pas akuzave ndaj Donald Trump, reagon ashpër djali i ish-presidentit amerikan

Amerika
Vdes gruaja e parë e Donald Trumpit, Ivana Trump

Vdes gruaja e parë e Donald Trumpit, Ivana Trump

Yjet
Kompania e Trumpit akuzohet për mashtrim, Ivanka dhe Trump Jr do të përballen me drejtësinë amerikane

Kompania e Trumpit akuzohet për mashtrim, Ivanka dhe Trump Jr do të përballen me drejtësinë amerikane

Amerika
Trump Jr. i kërkoi Donald Trumpit të ndërhynte në trazirat e Kongresit amerikan

Trump Jr. i kërkoi Donald Trumpit të ndërhynte në trazirat e Kongresit amerikan

Amerika
“Nuk ishte era, njerëz”: Djali i Trump ironizon me rrëzimin e Biden, publikon një video-montazh

“Nuk ishte era, njerëz”: Djali i Trump ironizon me rrëzimin e Biden, publikon një video-montazh

Amerika
Donald Trump Jr rezulton pozitiv me coronavirus

Donald Trump Jr rezulton pozitiv me coronavirus

Amerika
Fëmijët e Donald Trumpit të ndarë rreth vazhdimit të betejës politike, Eric dhe Trump Junior e inkurajojnë – Ivanka kundër

Fëmijët e Donald Trumpit të ndarë rreth vazhdimit të betejës politike, Eric dhe Trump Junior e inkurajojnë – Ivanka kundër

Amerika
Trump Jr dhe e dashura po synojnë ta marrin drejtimin e partisë republikane: Edhe një Trump drejt presidencës amerikane

Trump Jr dhe e dashura po synojnë ta marrin drejtimin e partisë republikane: Edhe një Trump drejt presidencës amerikane

Amerika
Djali i Trumpit reagon pas nderimit që i bëri Kosova presidentit amerikan

Djali i Trumpit reagon pas nderimit që i bëri Kosova presidentit amerikan

Kosovë
Donald Trump Jr: Rrëfimi për djalin e presidentit që thuhet se është “më Trump se Trumpi”

Donald Trump Jr: Rrëfimi për djalin e presidentit që thuhet se është “më Trump se Trumpi”

Nga Bota
Djali i Trumpit shpërndanë lajme të rrejshme për coronavirusin, Twitteri i bllokon llogarinë

Djali i Trumpit shpërndanë lajme të rrejshme për coronavirusin, Twitteri i bllokon llogarinë

Nga Bota
Reja e Donald Trumpit, Kimberly Guilfoyle infektohet me coronavirus

Reja e Donald Trumpit, Kimberly Guilfoyle infektohet me coronavirus

Po Flitet
Ministri i LDK-së komenton deklaratën e djalit të presidentit Trump: Ato 650 trupa amerikane janë në shtëpi, në Kosovë

Ministri i LDK-së komenton deklaratën e djalit të presidentit Trump: Ato 650 trupa amerikane janë në shtëpi, në Kosovë

Kosovë
Djali i presidentit Trump mbështet deklaratat për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Djali i presidentit Trump mbështet deklaratat për tërheqjen e trupave amerikane nga Kosova

Kosovë
Kongresi kërkon të dëgjojë Ivankën dhe Donald Jr për çështjen ruse

Kongresi kërkon të dëgjojë Ivankën dhe Donald Jr për çështjen ruse

Nga Bota
Djali i presidentit Trump fotografohet me një armë në duar – ajo çfarë është e shkruar në të tërhoqi vëmendjen më të madhe (Foto)

Djali i presidentit Trump fotografohet me një armë në duar – ajo çfarë është e shkruar në të tërhoqi vëmendjen më të madhe (Foto)

Interesante
Djali i Trumpit takohet me avokatin e Kremlinit

Djali i Trumpit takohet me avokatin e Kremlinit

Nga Bota