LAJMI I FUNDIT:

Dita e enjte, dita magjike në Vitaland me bonus kartelën e Raiffeisen Bank

Dita e enjte, dita magjike në Vitaland me bonus kartelën e Raiffeisen Bank

Hej, të gjithë ju prindër që keni bonus kartelën e Raiffeisen Bank! Kemi një lajm emocionues që do t’i bëjë çdo të enjte të bukur.  

Ju mund të pyesni veten se çfarë i bënë më emocionuese të enjtet për të vegjlit tuaj? Falë kampanjës së përbashkët të VitaLand dhe Raiffeisen Bank mund të fitoni një hyrje FALAS për fëmijën tuaj në botën magjepsëse të VitaLand

Po, e lexuat mirë – argëtim falas për fëmijët tuaj! 

S’ka më mirë se të kalosh një pasdite në VitaLand dhe të përfitosh nga oferta fantastike që do të sjellë buzëqeshje në fytyrën e fëmijës tuaj. 

Por, si të përfitoni nga kjo ofertë? Është shumë e thjeshtë, mjafton të ndiqni këta hapa: 

1.Vizitoni Vitaland me fëmijën tuaj dhe tek sporteli e njoftoni stafin që posedoni Bonus Kartelën e Bankës Raiffeisen. 

2.Stafi i Vitaland do t’ju shtypë faturën dhe ju do të paguani hyrjen në vlerë 4 euro me bonus kartelë. 

3.Banka Raiffeisen do t’ju rimbursojë pagesën prej 4 euro brenda javës, në llogarinë e bonus kartelës. Ju do të pranoni një SMS njoftues për rimbursimin. 

Mbani në mend! 

Kjo ofertë vlen vetëm për një hyrje çdo të enjte të javës, kështu që fëmijët tuaj mund të argëtohen çdo të enjte. 

Kurse, në rast të ndonjë problemi teknik, ju rekomandojmë të mbani kuponin fiskal dhe vërtetimin e pagesës në POS derisa Raiffeisen Bank të përpunojë rimbursimin.  

E enjtja është bërë zyrtarisht dita më magjike e javës për ju dhe fëmijën tuaj, falë VitaLand dhe Raiffeisen Bank.  

Sillni të vegjlit tuaj në VitaLand, lërini ata të eksplorojnë, të luajnë dhe të kalojnë kohën e jetës së tyre, ndërsa ju shijoni komoditetin e përdorimit të bonus kartelës së Raiffeisen Bank.  

Është një situatë e favorshme që do t’ju bëjë prindin më të cool n’qytet!   

Prandaj, mos e humbisni këtë ofertë të jashtëzakonshme – filloni të planifikoni argëtimin tuaj të së enjtes tani! 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Restauranti më cool në qytet ka hapur dyert  - MeetPoint është vendi për familje e shoqëri

Restauranti më cool në qytet ka hapur dyert - MeetPoint është vendi për familje e shoqëri

MeetPoint
Kompania kosovare vjen me super risi, pak para vitit të ri!

Kompania kosovare vjen me super risi, pak para vitit të ri!

Prishtina Ticket
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ekonomi
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Kalo në kategori