LAJMI I FUNDIT:

Diskualifikohet xhudisti, i ra telefoni gjatë ndeshjes me kundërshtarin (Video)

Diskualifikohet xhudisti, i ra telefoni gjatë ndeshjes me kundërshtarin (Video)

Xhudisti portugez është dikuslifikuar nga një garë që po zhvillohej në Baku të Azerbajxhanit, për shkak se i ra telefoni, derisa po ndeshej me një kundërashtar.

Reklama

Anri Egutidze po e sfidonte suedezin Robin Pack, në momentin që pajisja i ra nga xhepi dhe kundërshtari e kapi që t’ja tregojë referit, transmeton Telegrafi.

Në shenj keqardhje, xhudisti vuri dorën në zemër dhe kërkoi falje, teksa po largohej anash i turpëruar, për shkak të gabimit që e bëri vet.

Kur përfundoi gara, ai kërkoi falje për rastin, ndërsa u arsyetua se kishte harruar ta largonte, pasi e shfrytëzoi për të dëgjuar muzikë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Fun
Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Biden godet me kokë kornizën e hekurt të derës së helikopterit derisa po zbriste në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

Fun
Burri nga Michigan fiton çmimin e tij të dytë të madh të lotarisë brenda 10 vitesh

Burri nga Michigan fiton çmimin e tij të dytë të madh të lotarisë brenda 10 vitesh

Interesante
Në stacionin e vjetër të zjarrfikësve të Ohio-s gjendet ‘kapsula kohore’ nga viti 1905

Në stacionin e vjetër të zjarrfikësve të Ohio-s gjendet ‘kapsula kohore’ nga viti 1905

Interesante
Qeni kërkon prej pronarit t’ia mbajë putrën gjersa vozitë në veturë

Qeni kërkon prej pronarit t’ia mbajë putrën gjersa vozitë në veturë

Fun
Kalo në kategori