LAJMI I FUNDIT:

Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë
(Foto: Instagram/dilettaleotta)

Njëra nga gazetaret më të njohura sportive, Diletta Leotta, ka publikuar së fundmi imazhe në profilin e saj në Instagram, në të cilat shprehet se po stërvitet fort.

Reklama

Pasi ndau lajmin e shtatzënisë së parë në muajin mars, bukuroshja tregoi se nuk heq dorë nga ushtrimet as gjatë shtatzënisë, ndaj ka shpërndarë fotografi, në të cilat pozon me veshje sportive.

Fillimisht, Diletta postoi një video duke u stërvitur me një trajnere, ku shpjegoi se aktualisht është në tremujorin e dytë dhe tregoi çfarë ushtrimesh bën për të qëndruar në formë.

Në një nga fotografitë, ajo ka bërë përshkrimin: “Edhe në këtë kohë kujdesem për veten”. Pas kësaj, profili i saj u pasua nga imazhe, në të cilat pozon me veshje të ndryshme sportive. Për më shumë, së fundmi gazetarja shpesh ndan fotografi, ku e ekspozon me krenari barkun e saj shtatzënë.

(Foto: Instagram/dilettaleotta)
Loris Karius dhe Diletta Leotta njoftojnë se po bëhen prindër për herë të parë
Lexo po ashtu Loris Karius dhe Diletta Leotta njoftojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Për të kujtuar, Dilett dhe partneri i saj, portieri Loris Karius, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Të dy u takuan në mesin e vitit 2022 dhe njoftuan lidhjen e tyre në nëntor të të njëjtit vit. Ata e ndanë lajmin e shtatzënisë në një video ku të dy shpërthyen në lot lumturie. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/dilettaleotta)

Në trend Femra

Më shumë
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Disa fshehtësi për shkëlqimin e flokëve tuaja

Këshilla Estetike
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori