Si duket manekinia në këtë moment është adhuruese e bartjes së palltos në evente

Supermodelja Irina Shayk nuk po pushon së ngazëllyeri me zgjedhje mode, qëkur ka filluar ta shoqërojë aktorin Bradley Cooper në ngjarjet lidhur me promovimin e filmit të tij “A Star Is Born”, transmeton Telegrafi.

Si duket manekinia në këtë moment është adhuruese e veshjes së palltos në evente.

Pikërisht javën e kaluar ka pasur të veshur pallto Barberi në Festivalin e Filmit në Palm Springs, ndërsa në eventin e mbrëmshëm ka veshur pallto/fustanin Versace.

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Jan 9, 2019 at 6:20am PST

Pallton e ka kombinuar edhe me çantë lëkure dhe çizme me detaje të arta, po ashtu nga koleksioni i markës Versace.

Nuanca befasuese e ngjyrës së kuqe të palltos nga koleksioni për vitin 2019 në mënyrë të përsosur plotëson figurën e Irinës dhe tenin ngjyrë ulliri. /Telegrafi/