Një kamion i kompanisë Coca Cola mori flakë në qytetin e Bukureshtit të Rumanisë, sipas pamjeve të publikuara nga mediumi Nexta.

Reklama

Në video mund të shihet zjarri i dendur që përfshiu automjetin, transmeton Telegrafi.

Siç raportohet, shoferi arriti të dalë nga kabina dhe të shkëpusë rimorikion ngjitur me kabinën.