Policia e Kosovës ka bërë të ditur një rast të dhunimit në Fushë Kosovë.

Reklama

Rasti në Polici është raportuar se ka ndodhur më 25 nëntor 2022.

“Fushë Kosovë 25.11.2022 – Ankuesja femër kosovare ka raportuar  se është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. /Telegrafi/