LAJMI I FUNDIT:

Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)

Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)
Reklama

Fahrol Razi ka qenë afër furgonit në një parking në Singapor, kur pran tij ka goditur një vetëtimë e fuqishme.

Megjithëse është besuar se rrufeja nuk bie dy herë në të njëjtin vend, ky rast e tregon të kundërtën, transmeton Telegrafi.


Njohësit e meteorologjisë kanë pohuar se janë dy vetëtima të ndara që kanë qëlluar aty, brenda një kohe shumë të shkurtër.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni se si ndriçohet vendi nga ky aktivitet natyror, ndërsa pjesët e pemës bien poshtë thyera.

Sidoqoftë, këtij fenomeni që nuk është besuar se mund t’i ndodhë, Razi i ka shpëtuar pa lëndime edhe pse ishte shumë pranë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori