LAJMI I FUNDIT:

Cristiano Ronaldo ribashkohet me Luka Modric, para ndeshjes Portugali – Kroaci

Cristiano Ronaldo ribashkohet me Luka Modric, para ndeshjes Portugali – Kroaci

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka pasur ribashkimin të ngrohtë me yllin kroat, Luka Modric, u takuan para ndeshjes mes Portugalisë dhe Kroacisë.

Dy ikonat e Real Madridit patën një përqafim të këndshëm përpara se të flisnin me njëri-tjetrin për disa kohë.

Ronaldo dhe Modric bën histori së bashku me Real Madridin, duke fituar të gjithë trofetë e mundshëm së bashku.


Luka po ashtu u argëtua në stol me Mateo Kovacic, me të cilin është shok skuadre te Kroacia, ndërsa luajtën bashkë edhe te Real Madridi.

Kroacia ka mposhtur Portugalinë 2-1 në miqësore, ku njërin nga golat e ka shënuar pikërisht Luka Modric. /Telegrafi/ 

Në trend Sport

Më shumë
Ylli i Bayernit gaboi në pasim, Vincent Kompany me reagim të tepruar

Ylli i Bayernit gaboi në pasim, Vincent Kompany me reagim të tepruar

Bundesliga
Arrihet marrëveshja: Marco Reus bëhet me skuadër të re

Arrihet marrëveshja: Marco Reus bëhet me skuadër të re

Ligat tjera
Simeone po e transferon te Atletico sulmuesin që befasoi të gjithë sezonin e kaluar

Simeone po e transferon te Atletico sulmuesin që befasoi të gjithë sezonin e kaluar

La Liga
Hazard emëron lojtarin më të talentuar me të cilin ka luajtur - pak kush e njeh

Hazard emëron lojtarin më të talentuar me të cilin ka luajtur - pak kush e njeh

Premier League
Arabia Saudite ka ndalur shpenzimet: Sa para kanë shpenzuar në këtë afat kalimtar dhe cilët janë emrat që mund të zbarkojnë?

Arabia Saudite ka ndalur shpenzimet: Sa para kanë shpenzuar në këtë afat kalimtar dhe cilët janë emrat që mund të zbarkojnë?

Ndërkombëtare
Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Përfaqësueset
Kalo në kategori