Në mediat rozë ditët e fundit është folur shumë për ndarjen e Çiljetës dhe Alban Hoxhës.

Të dy, prej dy javësh nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Sipas “Newsbomb”, ka qenë pikërisht tradhtia që Alban Hoxha i ka bërë Çiljetës, që ka çuar në krisjen e marrëdhënieve të tyre.

Sipas burimeve brenda ekipit të Partizanit, ku luan Albani, ajo që deri më tani është e sigurt, është që çifti nuk janë më bashkë.

Dyshja në fjalë janë munguar gjithmonë ta mbajnë të fshehur lidhjen e tyre, dhe daljet e tyre publike kanë qenë të pakta, për të mos thënë fare. /NewsBomb/Telegrafi/