LAJMI I FUNDIT:

Cili ishte qëllimi i këtyre “dizajneve krejtësisht të jashtëzakonshme”?

Cili ishte qëllimi i këtyre “dizajneve krejtësisht të jashtëzakonshme”?

Ndonjëherë njerëzit bëhen kreativë dhe duan të dizajnojnë diçka krejtësisht të jashtëzakonshme.

Megjithatë, gjërat nuk funksionojnë siç duhet, gjithmonë.

Në vend të kësaj, idetë që synoheshin të ishin artistike ose unike, duken më të tmerrshme ose të padobishme.


Kjo dëshmohet edhe nga këto fotografi, të mbledhura nga Bored Panda.

Aty, njerëz nga e gjithë bota ndanë dështimet e çuditshme të dizajnit që kanë parë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Përpiqet ta ndalojë një përleshje, përfundon duke marrë shuplaka

Përpiqet ta ndalojë një përleshje, përfundon duke marrë shuplaka

Fun
Kalo në kategori