LAJMI I FUNDIT:

Çiklisti aksidentohet dhe përfundon mbi një makinë (Video)

Çiklisti aksidentohet dhe përfundon mbi një makinë (Video)

Daniel Smith po ngiste biçikletën nëpër Edinburgh të Skocisë, kur u përplas me një makinë dhe përfundoi mbi të.

Reklama

Për pasojë, studenti i fizikës që merret me shpërndarjen e ushqimeve të shpejta, mbeti me lëndime të konsiderueshme në shpinë dhe kokë, transmeton Telegrafi.

Shoferi i Nissan Note, mori kthesën në të majtë dhe nuk e pa çiklistin si pasojë e motit me shi.

Të pranishmit dhe shoferi që kreu aksidentin shkuan pranë tij, për t’i ndihmuar të qëndronte në këmbë, derisa aty erdhi autoambulanca.

Smith është diagnostikuar me një kockë të thyer në shpinë, ndërsa është jashtë rrezikut për jetën. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Turqia zgjedh mes Erdoganit dhe Kilicdaroglut - gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet presidenciale

Turqia zgjedh mes Erdoganit dhe Kilicdaroglut - gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet presidenciale

Turqia
Drama elektorale në Turqi: Ogan me Erdoganin, partia që e mbështeti atë i jep përkrahje Kilicdaroglut

Drama elektorale në Turqi: Ogan me Erdoganin, partia që e mbështeti atë i jep përkrahje Kilicdaroglut

Turqia
Detektuan nga një distancë praninë ushtarëve rusë pranë Bakhmutit, ushtria e Ukrainës vihet menjëherë në veprim

Detektuan nga një distancë praninë ushtarëve rusë pranë Bakhmutit, ushtria e Ukrainës vihet menjëherë në veprim

Evropa
Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Evropa
Trupat ukrainase luftojnë me ushtarët rusë në Bakhmut për kontrollin e qytetit

Trupat ukrainase luftojnë me ushtarët rusë në Bakhmut për kontrollin e qytetit

Evropa
Ukraina thotë se Rusia ka ngadalësuar sulmet në Bakhmut

Ukraina thotë se Rusia ka ngadalësuar sulmet në Bakhmut

Evropa
Kalo në kategori