LAJMI I FUNDIT:

Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Çifti grinden në qendrën e Beogradit, i riu vrapon për t’i dalë përpara tramvajit – e dashura vihet pas tij për ta shpëtuar

Një skenë e pazakontë dhe shumë e ngjashme me ato të filmave romantik të Hollywood-it, është regjistruar në sheshin e Beogradit në Serbi.

Reklama

Një vajzë dhe një djalë i ri janë regjistruar me kamerë amatore duke u grindur në qendrën e kryeqytetit të Serbisë, ku duket se nga pakënaqësia dhe “kërcënimi” se do ta braktisë e dashura, i riu fillon të vrapojë dhe në një moment pengohet dhe përfundon pranë një tramvaji, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë shoferi i tramvajit reagon me kohë dhe e ndalë mjetin para se ta godasë të riun. E me të parë se çfarë ndodhi, e dashura vrapon pas tij për t’u siguruar se është mirë.

Megjithatë pasi largohen nga rruga, sërish vazhdojnë grindjen, por që sipas dëshmitarëve okularë ata në fund janë larguar të përqafuar. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrau tre persona, përfshirë një profesor – pse ‘u çmend’ kaq shumë i dyshuari që tronditi Roterdamin e Holandës?

Vrau tre persona, përfshirë një profesor – pse ‘u çmend’ kaq shumë i dyshuari që tronditi Roterdamin e Holandës?

Evropa
Lëvizje historike, Macron po i ofron Korsikës autonomi pa të drejt shkëputje nga Franca

Lëvizje historike, Macron po i ofron Korsikës autonomi pa të drejt shkëputje nga Franca

Evropa
Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Serbia
Përmbytje të mëdha në Stamboll pas reshjeve të dendura të shiut

Përmbytje të mëdha në Stamboll pas reshjeve të dendura të shiut

Turqia
Një burrë i armatosur dhe me veshje ushtarake hapi zjarr brenda një spitali në Roterdam – pamjet tregojnë kaosin e krijuar

Një burrë i armatosur dhe me veshje ushtarake hapi zjarr brenda një spitali në Roterdam – pamjet tregojnë kaosin e krijuar

Evropa
Avokati Stojkoviq: Radoiçiq është pjesë e BIA-s, Vuçiqi me anë të propagandës ruse po krijon frikë dhe panik te serbët e Kosovës

Avokati Stojkoviq: Radoiçiq është pjesë e BIA-s, Vuçiqi me anë të propagandës ruse po krijon frikë dhe panik te serbët e Kosovës

Serbia
Kalo në kategori