Ciara di një ose dy gjëra se si të tërheqë vëmendjen e 30.9 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Reklama

Dhe të martën këngëtarja postoi disa fotografi të saj teksa bënte poza magjepsëse me një kombinim xhinsesh të kaltra dhe të zeza.

Për një prekje të shtuar të dukjes seksi, ylli shfaqi mesin dhe dekoltenë e saj të tonifikuar në një trupore me veshje me rrjetë.

Foto: Instagram

Në total, ajo ka postuar katër foto të reja në profilin e saj në Instagram.

Në imazhin e parë, Ciara mund të shihet e mbështetur pas një muri ndërsa shikon drejt e në kamerë.

Reklama

Foto: Instagram

Ciara, 36 vjeçe, e përfundoi pamjen me një palë taka të zeza me majë të hapura.

Reklama

Ajo i mbajti flokët e saj të lyera bionde dhe kafe në njërën anë.

Foto: Instagram

Për imazhin e dytë, nëna e tre fëmijëve u gjunjëzua për një shkrepje nga afër, e cila shfaqte pjesën e sipërme të zbuluar.

Kamera tërhiqet për fotografinë e tretë të saj të gjunjëzuar, ndërsa ajo përkulet pak përpara duke ofruar një vështrim edhe më joshës.

Foto: Instagram

Dhe së fundi, imazhi i katërt tregon një vështrim të plotë të Ciarës nga një kënd anësor teksa ajo mbështetet pas një muri. /Telegrafi/