LAJMI I FUNDIT:

Çfarë po mendonin? Fotografi që zbulojnë rastet kur dizajnerët “ia huqin cakut plotësisht”

Çfarë po mendonin? Fotografi që zbulojnë rastet kur dizajnerët “ia huqin cakut plotësisht”

Një dizajn i mirë në fakt mund të ndihmojë në shitjen e një produkti – por kur ekzekutohet keq ai mund të krijojë një dhimbje koke të vërtetë për kompanitë.

Njerëz nga e gjithë bota kanë ndarë dështimet më të këqija të dizajnit që kanë parë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Burri ndan fotot e

Burri ndan fotot e "iPhone 15 të rremë" që pranoi nga Amazon - reagon kompania

Fun
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Gjarpri tenton të futet në veturën e një gruas në SHBA

Gjarpri tenton të futet në veturën e një gruas në SHBA

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Kalo në kategori