0Shares

Huawei është bërë gati të lansojë dy modele të reja të telefonave të mençur në edicionin e këtij viti të CES, përkatësisht modelet Huaëei Ascend W1 dhe Huawei Ascend D2.

Prej asaj që është thënë më herët, dihet se Huawei Ascend D2 do të vijë me ekranin e ndjeshëm në prekje me diagonale prej 5 inç, rezolucion në full HD me 1920 x 1080 piksel, si dhe procesorin quad core me 1.5GHz.

Megjithatë, detaje rreth kostos së mundshme të telefonit ende nuk janë dhënë, mirëpo pritet që kjo gjë të dihet së shpejti në panairin vjetor të CES 2013. / Telegrafi /

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)