LAJMI I FUNDIT:

Çdo stinë pranë detit me Holiday In Resort

Çdo stinë pranë detit me Holiday In Resort

Në bregdetin e bukur të Kunës në Shëngjin, Holiday In Resort është një vend i veçantë për të kaluar pushime të mrekullueshme. Ky vend ofron një ambient të qetë dhe elegancë të veçantë për të gjithë ata që duan të shijojnë verën pranë detit. 

Pavarësisht stinës në të cilën jemi, shumë njerëz e kanë dëshirën të jenë afër bregdetit, dhe kjo është pikërisht ajo që ju ofron Holiday In Resort në Shëngjin. Këtu, mund të kaloni pushime në apartamentin tuaj, duke mos u lodhur për rezervime hoteli. 

Plazhi i Kunes është një vend i veçantë për të shijuar ujin e pastër dhe pamjen e bukur. Ky bregdet është i njohur për kafet dhe restorantet e tij, duke i bërë të gjithë banorët dhe vizitorët të ndihen rehat dhe të kënaqur. 

Holiday In Resort ka shumë gjëra të bukura për t’ju ofruar dhe ky resrot ka 10 kulla me 9 kate ku përfshihen: 

-Apartamente banimi 

-Njësi Shërbimi 

-Qendra biznesi 

-Pishina olimpike dhe për fëmijë 

-Kënd lojërash për fëmijë 

-Plazh privat 

-Parking nëntokësor 

-Siguri 24 orë 

Me angazhim për cilësi dhe kujdes për detaje, Holiday In Resort në Shëngjin është një destinacion i shkëlqyeshëm për të kaluar pushime të paharrueshme në bregdetin shqiptar. 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Web: edilproject.al 

E-mail: info@edilproject.al 

Tel: +355 69 203 5005 

      +355 69 202 0608

Facebook: Edilproject.al 

Instagram: edilproject.al 

Në trend Ekonomi

Më shumë
Kurti vizitoi vendpunimet e rrugës Kijevë - Zahaq, buxheti i planifikuar për këtë projekt është 46 milionë euro

Kurti vizitoi vendpunimet e rrugës Kijevë - Zahaq, buxheti i planifikuar për këtë projekt është 46 milionë euro

Ekonomi
Shtesat e reja për fëmijë merren nga gushti, ministri Murati tregon se në skemë është një nënë me 10 fëmijë

Shtesat e reja për fëmijë merren nga gushti, ministri Murati tregon se në skemë është një nënë me 10 fëmijë

Ekonomi
Acibadem prin “i pari” në Turqi në kirurgjinë e veshkave

Acibadem prin “i pari” në Turqi në kirurgjinë e veshkave

Acibadem
Mjeku në shtëpi mundësuar nga

Mjeku në shtëpi mundësuar nga "KosovaMed" ofron mbështetje shëndetësore për të moshuarit në shtëpi

KosovaMed Healthcare
Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

Mirëpritje e diasporës si kjo: IP Petrol dhe Heb's hapin dyert në Merdarë!

IP Petrol
Ftesë për ofertim: Trajnim për trajnerët në IPKO Telecommunications LLC

Ftesë për ofertim: Trajnim për trajnerët në IPKO Telecommunications LLC

IPKO
Kalo në kategori