LAJMI I FUNDIT:

Boks

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Canelo Alvarez mposht Jermell Charlo, ruan titujt e super kampionit

Boks
Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Historia e trishtë e boksierit Prichard Colon është bërë virale përsëri

Boks
Arrihet marrëveshja mes Fury dhe Usyk, meç do të zhvillohet në dhjetor ose janar në Arabinë Saudite

Arrihet marrëveshja mes Fury dhe Usyk, meç do të zhvillohet në dhjetor ose janar në Arabinë Saudite

Boks
Boksierët kosovarë të përgatitur për të triumfuar në Kampionatin Ballkanik që mbahet në Bullgari

Boksierët kosovarë të përgatitur për të triumfuar në Kampionatin Ballkanik që mbahet në Bullgari

Boks
Florian Marku nuk u fut në ring me këngët patriotike si gjithmonë, por kësaj radhe zgjodhi lutjet mbi profetin Muhamed

Florian Marku nuk u fut në ring me këngët patriotike si gjithmonë, por kësaj radhe zgjodhi lutjet mbi profetin Muhamed

Boks
Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Boks
Florian Marku i shkoi në zhveshtore pas duelit – por çfarë i tha Dylan Moran boksierit shqiptar

Florian Marku i shkoi në zhveshtore pas duelit – por çfarë i tha Dylan Moran boksierit shqiptar

Boks
Si e mbajti fjalën Florian Marku në atë çfarë i tha Dylan Moranit para duelit – vendimtare për nokautin 54 sekondësh

Si e mbajti fjalën Florian Marku në atë çfarë i tha Dylan Moranit para duelit – vendimtare për nokautin 54 sekondësh

Boks
Rekordi i Florian Markut në boksin profesionist dhe kundërshtarët që kërkon ai për tu përballur

Rekordi i Florian Markut në boksin profesionist dhe kundërshtarët që kërkon ai për tu përballur

Boks
E mposhti kundërshtarin për 54 sekonda – Florian Marku thotë fjalë të mëdha pas duelit

E mposhti kundërshtarin për 54 sekonda – Florian Marku thotë fjalë të mëdha pas duelit

Boks
Florian Marku shkatërron kundërshtarin – fiton duelin pas vetëm 54 sekondash

Florian Marku shkatërron kundërshtarin – fiton duelin pas vetëm 54 sekondash

Boks
“Do të lë pa ndjenja dhe askush nuk mund të ndihmojë”, Florian Marku paralajmëron Moran pasi ky e shtyu

“Do të lë pa ndjenja dhe askush nuk mund të ndihmojë”, Florian Marku paralajmëron Moran pasi ky e shtyu

Boks
Tensione në takimin sy më sy mes Markut dhe Moran – boksieri shqiptar e shtyn me duar irlandezin

Tensione në takimin sy më sy mes Markut dhe Moran – boksieri shqiptar e shtyn me duar irlandezin

Boks
“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

“Kafsha”, sfiduesi i detyrueshëm për Oleksandr Usyk – goditjet e tij janë të frikshme

Boks
Pamjet në xhirim të ngadalësuar tregojnë se goditja e Dubois ndaj Usyk mund të cilësohet si e ligjshme

Pamjet në xhirim të ngadalësuar tregojnë se goditja e Dubois ndaj Usyk mund të cilësohet si e ligjshme

Boks
Ishte apo nuk ishte goditje nën brez nga Dubois? Usyk mundohet ta shpjegojë se ku u godit nga britaniku

Ishte apo nuk ishte goditje nën brez nga Dubois? Usyk mundohet ta shpjegojë se ku u godit nga britaniku

Boks
“Duam drejtësi”, promovuesi i Daniel Dubois ofron fakte se përse Usyk nuk e meritoi fitoren

“Duam drejtësi”, promovuesi i Daniel Dubois ofron fakte se përse Usyk nuk e meritoi fitoren

Boks
Oleksandr Usyk u tregua i madh brenda dhe jashtë duelit: Fiton zemrat e tifozëve me fjalimin përball Daniel Dubois

Oleksandr Usyk u tregua i madh brenda dhe jashtë duelit: Fiton zemrat e tifozëve me fjalimin përball Daniel Dubois

Boks
Milionat që i fituan mbrëmë Oleksandr Usyk dhe Daniel Dubois – dallime të mëdha

Milionat që i fituan mbrëmë Oleksandr Usyk dhe Daniel Dubois – dallime të mëdha

Boks
I lumtur me fitoren – Usyk i dërgon mesazh direkt Tyson Furyt

I lumtur me fitoren – Usyk i dërgon mesazh direkt Tyson Furyt

Boks
“Ma vodhën fitoren” – Dubois shpërthen pas duelit humbës ndaj Usyk

“Ma vodhën fitoren” – Dubois shpërthen pas duelit humbës ndaj Usyk

Boks
Oleksandr Usyk mbron titujt në peshën e rëndë, fiton me nokaut teknik ndaj Dubois

Oleksandr Usyk mbron titujt në peshën e rëndë, fiton me nokaut teknik ndaj Dubois

Boks
E ka ëndërruar qysh si fëmijë nga disa pamje që ia shfaqi babai i tij – Dubois e ka sonte rastin të bëhet kampion bote në duelin ndaj Usyk

E ka ëndërruar qysh si fëmijë nga disa pamje që ia shfaqi babai i tij – Dubois e ka sonte rastin të bëhet kampion bote në duelin ndaj Usyk

Boks
Sa para do të fitojnë Usyk dhe Dubois nga dueli i sontëm

Sa para do të fitojnë Usyk dhe Dubois nga dueli i sontëm

Boks